0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yaşanmış Yakın Temaslar | Şubat 03, 2017, 12:59:08 ÖÖ
Reptilian kadın ile yaplan röportaj (the lacerta files)

Xhumz Prime

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 234
    • PCkolog Bilgisayar Hastanesi
Reptilian kadın ile yaplan röportaj (the lacerta files)
« : Şubat 03, 2017, 12:59:08 ÖÖ »
Evet yeni bir zırva ile karşınızdayım ;)

the lacerta files
İsveçli Ole K. isimli bir arkadaşın Reptilian bir kadın ile yaptığı bir röportajdır.
Ole K.’nın bir arkadaşı (ismi E.F. olarak geçiyor) bir kaç ay önce reptilian bir kadınla arkadaş olur ve ilerleyen zamanlarda bu yeni reptilian arkadaşından Ole’ye bahseder. Kendisi bu tür dünya dışı yaşama ve yaşam formlarıyla ilgisi olmayan biridir ama E.F. nin anlattıklatından etkilenir. Bu reptilian kadın ile konuşmak ister ve karşı tarafın kabulüyle röportaj tadında bir sohbet gerçekleşir."

Röportaj da anlatılan şeyler çok ilgimi çekti,uzun zamandır bu konularla ilgileniyorum biliyorsunuz :D
bana ilginç gelen kısmı,şu ana kadar öğrendiğim her şey bu  röportaj da bir şekilde bahsedilmiş ve çok güzel bir şekilde bir birine bağlanmış.
biraz araştırdım bu Ole K.denen arkadaşı,bu tarz konularda donanımlı biri.bahsi geçen röportaj ın uyduruk olma ihtimali de var!eğer bu hikayeyi kendi uydurmuşsa da hakkını vermem lazım,gayet güzel bağlamış bütün konuları,helal olsun...
röportaj daki konuları anlamanız için gerçekten bu tarz konular hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor!
mesela
*Profesör Hernandez in kitabını okumuşsanız kitapta anlatılanlar ile bu kadının anlattıkları arasında benzerlik var.
*sümerler'deki yaratılış destanı nı okumuşsanız gene aradaki bağlantıyı görürsünüz
*hint destanı mahabharata
*agartda :D
*illuminati
*kutsal kitaplarda yazılan bir çok şey ilede bağlantılı.Adem'in yaratılışı,şeytan kavramı gibi
*antik uygarlıklara ne oldu ve galaktik federasyon.
*Evrim teorisi ve kayıp halkası
*kasyopya celseleri ve ra bilgileri
*serpo projesi
*yer altına giden tüneller ve şu an aklıma gelmeyen bir çok konu daha...
Dediğim gibi bu konular hakkında ufak tefek te olsa bilgi sahibi iseniz,haklı olduğumu göreceksiniz.röportaj'da bir şekilde bütün konulardan bahsediliyor...

youtube'de birileri türkçe seslendirmiş,ne kadar ametör de olsa genede izlenebilir...
Reptilian İle Röportaj 1.Bölüm :https://www.youtube.com/watch?v=UpV3sAdYANI
Reptilian İle Röportaj 2.Bölüm :https://www.youtube.com/watch?v=ERJi59UzllY
Reptilian İle Röportaj 3.Bölüm :https://www.youtube.com/watch?v=bND0KB9Th94

ingilizce olarak okumak isteyenler için:http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_52.htm

Dead ve deyta malzeme güzel dimi ? hadi bakalım göreyim sizi ;D

« Son Düzenleme: Şubat 03, 2017, 01:02:43 ÖÖ Gönderen: Xhumz Prime »
One shall stand,one shall fall!!!

Kramp

• Yeni Üye
  • *
  • 29
Ynt: Reptilian kadın ile yaplan röportaj (the lacerta files)
« Yanıtla #1 : Şubat 06, 2017, 01:59:06 ÖS »
Evet yeni bir zırva ile karşınızdayım ;)

the lacerta files
İsveçli Ole K. isimli bir arkadaşın Reptilian bir kadın ile yaptığı bir röportajdır.
Ole K.’nın bir arkadaşı (ismi E.F. olarak geçiyor) bir kaç ay önce reptilian bir kadınla arkadaş olur ve ilerleyen zamanlarda bu yeni reptilian arkadaşından Ole’ye bahseder. Kendisi bu tür dünya dışı yaşama ve yaşam formlarıyla ilgisi olmayan biridir ama E.F. nin anlattıklatından etkilenir. Bu reptilian kadın ile konuşmak ister ve karşı tarafın kabulüyle röportaj tadında bir sohbet gerçekleşir."

Röportaj da anlatılan şeyler çok ilgimi çekti,uzun zamandır bu konularla ilgileniyorum biliyorsunuz :D
bana ilginç gelen kısmı,şu ana kadar öğrendiğim her şey bu  röportaj da bir şekilde bahsedilmiş ve çok güzel bir şekilde bir birine bağlanmış.
biraz araştırdım bu Ole K.denen arkadaşı,bu tarz konularda donanımlı biri.bahsi geçen röportaj ın uyduruk olma ihtimali de var!eğer bu hikayeyi kendi uydurmuşsa da hakkını vermem lazım,gayet güzel bağlamış bütün konuları,helal olsun...
röportaj daki konuları anlamanız için gerçekten bu tarz konular hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor!
mesela
*Profesör Hernandez in kitabını okumuşsanız kitapta anlatılanlar ile bu kadının anlattıkları arasında benzerlik var.
*sümerler'deki yaratılış destanı nı okumuşsanız gene aradaki bağlantıyı görürsünüz
*hint destanı mahabharata
*agartda :D
*illuminati
*kutsal kitaplarda yazılan bir çok şey ilede bağlantılı.Adem'in yaratılışı,şeytan kavramı gibi
*antik uygarlıklara ne oldu ve galaktik federasyon.
*Evrim teorisi ve kayıp halkası
*kasyopya celseleri ve ra bilgileri
*serpo projesi
*yer altına giden tüneller ve şu an aklıma gelmeyen bir çok konu daha...
Dediğim gibi bu konular hakkında ufak tefek te olsa bilgi sahibi iseniz,haklı olduğumu göreceksiniz.röportaj'da bir şekilde bütün konulardan bahsediliyor...

youtube'de birileri türkçe seslendirmiş,ne kadar ametör de olsa genede izlenebilir...
Reptilian İle Röportaj 1.Bölüm :https://www.youtube.com/watch?v=UpV3sAdYANI
Reptilian İle Röportaj 2.Bölüm :https://www.youtube.com/watch?v=ERJi59UzllY
Reptilian İle Röportaj 3.Bölüm :https://www.youtube.com/watch?v=bND0KB9Th94

ingilizce olarak okumak isteyenler için:http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_52.htm

Konu ile alakalı benzer bir sunum...
https://www.youtube.com/watch?v=_VHaRrILdrw

Kramp

• Yeni Üye
  • *
  • 29
« Yanıtla #2 : Şubat 09, 2017, 11:19:12 ÖS »
Çok güzel bir blog yazisi okumanızı tavsiye ederim hafif argo içerir. Yazının sonuna linklerini de koyuyorum devamini okumak isterseniz oradan ulaşabilirsiniz...

Reptilian teorisi ilk olarak David Icke tarafından ortaya atılıyor ve gittikçe yayılıyor. Icke müthiş zeki bir herif fakat bu Reptilian meselesini ilk onun ortaya atması, dünyanın birçok yerine gidip seminerler veriyor olması, oldukça profesyönel bir siteye sahip olması. "1 yanlış için 99 doğru anlatmak" hikayesini mi yapıyor bu herif diye düşündürttü beni. Özellikle bu reptilian hususundaki ısrarı yüzünden. Icke İslam`dan uzak olduğu için reptilian meselesini ırklara ve genetiğe bağlıyor da olabilir. Neyse siktir edin şimdi Icke`yi.

E.T., uzaylı, alien adı altında nasıl ki şeytani ritüellerini yapıyorlarsa, şeytanı ve hizmetindeki cinleri yeni gizleme yöntemlerinden birisi de reptilian meselesi olacak. Yakında daha çok duyacağız reptilian hikayelerini. belki de bütün bu uzaylı ve ufo propagandası, reptilian`ların uzaylı olabileceği düşüncesini insanlara mantıklı buldurmak için yapılmış, yüzyıllık bir planın, senaryonun parçasıdır.

Reptilian`lar hakkında bilgi edinmek isterseniz, internet reptilian`ların yok efendim saylon galaksisinin sirius gezegeninden dünyamıza gelmiş, binlerce yıldır insanlara hükmeden, insanların evrimini tamamlamalarını engelleyen uzaylı ırk olduğu hikâyelerini okuyacaksınız.

Şimdi taşağını yediklerim, ben reptilian diye ayrı bir ırkın varolabileceğini düşünmüyorum, varolsalar dahi uzaylı falan değiller, geçiniz onu. Bu Katy Perry`nin, Kanye West`in ruhumu şeytana sattım demeleri, sizce bu insanların bedenlerinin iblisler ve cinler tarafından kullanıldığına işaret ediyor olabilir mi? Kuran`da da bu durumla ilgili ayetler var, ilerde alıntıda bulunacağım. bir başka ihtimal ise bu sürüngenimsi gözlü şahısların, illüminati`nin gerçekten iddia edildiği gibi insan olmamaları. Peki ne olabilirler? Cinler onların suretine bürünmüş olabilirler mi?

Neden reptilian figürü, neden sürüngenimsi gözler?

Bu bilginin doğruluğunu Kuran`a ve hadislere hakim bir arkadaşın teyid etmesi lazım, kuran üzerine kafa yoran yabancı bir elemanın blog`unda, demon`ların (şeytan, iblis, cin) sürüngen ve yılan kılığına girebildikleri yazıyordu. İslam`da bunu destekleyen işaretler olduğunu ileri sürüyordu, islam hakkında malesef çok engin bilgilere sahip değilim, o yüzden dediğim gibi konuya hakim arkadaşların bu konu üzerindeki görüşlerine ihtiyacım var. Herneyse, yine de bu bilgi kafamdaki bazı çarkları öyle faaliyete geçirdi ki. Kertenkele şeklindeki mısır tanrısı seth, reptilian hikayeleri...

Ayrıca Hz Adem ve Hz Havva`yı yoldan çıkaran şeytan hangi kılığa bürünmüştü? Yılan? Yok artık.

Reptilian meselesi hakkında doğru bilgiye ulaşmak çok zor zira o kadar karmaşık bir konu ki. Ben yine de, yanlış, uydurmaca olduğunu bile bile çoğu kaynağı okudum. Bazen yanlış kaynaklar durumu anlamanıza yardımcı olabiliyor. İnsanların nereye yönlendirilmeye çalıştıklarını çok iyi farkettim reptilian`ların uzaylı bir ırk olduğu hikayelerini okuyunca.

Lucifer`in hizmetindekilerden ilk isteği: İnsanlar varlığımdan haberdar olmasın.

Haberdar olmasınlar ki ne Şeytan`ın ne Allah`ın varlığını bilmesinler, hayal ürünü olduklarını düşünsünler. At ortaya uzaylı teranesini, at ortaya reptilian muhabbetini, başka yerlere yönlendir insanları. İyice unuttur esas gerçeği.

Reptilian hikâyelerinin kaynağı, yine çok eskilere, firavunlara kadar uzanıyor. Kertenkele kafalı tanrıları seth kötülüğün ve şeytanlığın temsilidir.

İngiliz kraliyet ailesinin firavun soyundan olduğunu, firavunların halen günümüzde etkin olduğunu, İllüminati`nin atalarının firavunlar olduğunu anlatıyordum. İlluminati`nin her şeyi gören gözünün orijini Horus`un gözüdür. horus güneş`in, ışığın, aydınlanmanın (illuminate) temsilidir.

Neyse reptilian meselesine geri dönecek olursak. onlar hakkındaki bu "uzaylıdırlar, yeraltında yaşarlar, sürüngen gibidirler, insana düşman ve farklı bir ırktır" safsatalarını ortaya atanlar yine kendileri. Biraz kafa yorarsanız bazı işaretleri farkedersiniz. Ben birkaç tanesini paylaşayım sizlerle.

Tineyc mutant ninca töördıl, tineyc mutant ninca töördıl, tineyc mutant ninca töördıl zibilibiekşın tördılpav diye yatağımda zıplayıp şarkı söylerken yakalanmıştım anneme 18-19 yaşındayken. O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı, otuzbir çekerken yakalansam daha iyiydi amına koyim ehehe. Bu ibne tosbağalara zaten uyuzum. Hatırlayın bir bu kaplumbağaların olayını. Nerede yaşıyorlardı? Yeraltında mı yoksa?

Spider-man`in hocası Dr. Connors, Lizard`a dönüşünce insanlara düşman oluyordu. Kendisinin biyolojik silahı suya karışınca, bu sudan içen sürüngenler, evrimleşiyor ve yeraltında imparatorluk kuruyorlardı. Bu arkadaş işte:

Ayrıca spider-man`in ağ atarken elinin aldığı şekil de çok garibime gitmiştir hep:

Asırlık senaryonun parçaları her şey. Bugüne kadar anlattıklarımı birleştirirseniz bazı şeyleri daha net farkedeceksiniz.

" Allah’ın kendilerine gazap ettiği bir topluluğu dost edinenleri görmez misin? Onlar ne sizdendirler, ne de onlardan. Onlar bile bile yalan yere yemin ederler" - Mûcadele Suresi

Sizce bu söz sadece 600`lü yıllardaki müslüman - müşrik savaşını mı anlatıyor? Halen böyle değil mi bu durum? Gazap edilen ve yalan yere yemin eden topluluk iblisler, dost edinenler ve onlar diye bahsedilenler iblis`in gücüne kapılmış olanlar (reptilian diye kakalanmaya çalışılıyor bize), siz dedikleri de inananlar değil mi?

"De ki: “Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur’an’ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.” Isra Suresi

Sadece geçmişteki sahte peygamberler mi anlatılıyor burada? İnsanlar ve cinlerin birbirlerine destek olması, sahte bir kitap yaratmak istemeleri... Bu ne biliyor musunuz? Başka boyutlarla irtibat kurmak hem cinlere hem insanlara yasaklanmıştır. Bunu ihlal eden cinler, Şeytan`ı tanrıları kabul eden cinlerdir. Cinlerle ortak faaliyette bulunan illüminati, onların getirmeye çalıştığı deccal ve bu deccal`in mesihliğini ilan ederek insanları kandırmaya çalışması... Adeta günümüzü ve geleceği anlatıyor. Ayrıca yeni dünya düzenleri nedir? asırlık emelleri nedir? Tek bir dünya cumhuriyeti. Tek bir dine sahip, bir dünya cumhuriyeti. Uydurmaca bir dine sahip kandırılmış insanlarla dolu bir dünya cumhuriyeti.

"Sonra (pusu kurup) onlara önlerinden, arkalarından, sağlarından ve sollarından sokulacağım ve sen onların çoğunu şükreden (kimse)ler bulamayacaksın." A`raf Suresi

Şeytan`ın allah`a isyan edişi sırasında söyledikleri bunlar. Şeytana kapılmış kötü cinler, insanların bedenini kullanmak isterler. Ruhumu şeytan`a sattım diyen şarkıcılar da böyle insanlar olmasın?

"Ey Muhammed! Ne dersin; biz onları yıllarca dünya nimetlerinden yararlandırsak" Şuara, 205. ayet "Sonra da kendilerine tehdit edildikleri şey gelse, halleri nice olurdu?" Şuara 206. ayet ve "Dünyada yararlandırıldıkları şeyler onlara fayda sağlamazdı" 207. ayet

Yıllarca dünya nimetlerinden yararlananlar, güce sahip olanlar şeytana uyanlar olmamış mıdır yıllardan beri? Firavunlar, Dünyanın gizli sahibi İllüminati, Rothschild... Bunlar değil mi işaret edilen?

Ve arkadaşlar, canını yediklerim, beni en çok etkileyen ayet.

"Öyle ise sakın Allah ile beraber başka bir ilaha yalvarma, sonra azaba uğratılanlardan olursun!" Şuara 213

Neden "başka bir ilaha yalvarma" denilmemiş? neden özellikle "Allah ile beraber başka bir ilaha yalvarma" deniliyor?

Allah ile beraber başka bir ilaha yalvaranlar, Allah`ın varlığını bilmelerine rağmen Şeytan`ı tanrıları kabul edenler değil midir? Bu bahsettiklerim firavunların son güncel sürümü olan Rothschild ve İllüminati değil midir? Şeytan`a inanarak Allah`ın varlığını da kabul eden, fakat Şeytan`ı tanrıları kabul ederek Allah`a ortak koşan bu Luciferian elit kesim değil mi burada bahsedilen?

Yavrular, gerçek ne saylon galaksisinde, ne sirius gezegeninde. Gerçek burada. yanıbaşımızda. Mutluluğu uzaklarda arıyoruz sanki ehehe.

Bu kadar çok işaret varken, bu konunun ilk entry`sinden şimdiye kadar birbirine bu denli uyan parçalar varken, ne bileyim sanki her şey ortada. Kırın egolarınızı. Kendinizden sonra sevdiklernize yardım edin, onlar da kırsın egolarını. İslam`ı afedersiniz götünden anlamış şerefsizler yüzünden İslam`a tukaka gözüyle bakmak o kadar cahilce ki... Yozlaşmış müslümanlar ile İslam`ın nasıl bir bağı olabilir? 5 vakit namaz kılıp "kime nasıl kazık atsam"ın peşinde olan şerefsizler var ya, size yemin ediyorum ki onların yaptığının putperestlikten farkı yoktur.

İslam`ı sadece namaz, oruç, cami, Kâbe sanan, somutlaştıran, fakat İslam`ın özünü kaçırmış bu kimseler yüzünden dini suçlamayın. Yozlaşmış müslüman ve din arasındaki farkı ayırt edebilin.

"sen nasıl müslümansın yeeaa, namaz kılmazsın, içki içersin, ağzından küfür eksik olmaz. bu mu sizin müslümanlığınız?" doğrudur, bir çoğumuz bunları yapıyoruz. Fakat siz şunu biliyor musunuz ki hem Kuran`da, hem peygamberin hadislerinde dedikodu ve iftiranın namaz kılmamaktan defalarca daha fazla büyük bir günah olduğu buyrulur.

Namaz kılmak, Kuran okumak, aslında bunları yapabilecek seviyeye erişmek için öncesinde yapılması gereken o kadar çok şey var ki İslam`da. Önce dürüst, erdemli, düzgün bir adam olmayı öğren, çıkarların uğruna başkalarının hakkını yememeyi, yardım edebilmeyi, cömertliği, dürüstlüğü öğren. Sen bunları bir yap da, tek eksiğin ibadetlerin kalsın. İnsanlar islam`ın özünü almadan somut, materyalist ibadetlere yöneliyor. Hani namaz kılınca o gözle görülüyor ya, elle tutulur bir şey yaptı sanıyor. Ve çok entelektüel aydın arkadaşlarımız da "hem müslümanım de hem namaz kılma küfret ehelehey" diyerek yine İslam`ı ne kadar götlerinden anlamış olduklarını, insanın gönlünde başlayıp gönlünde biten bir dini somut materyalist öğeler üzerine oturtmaya çalıştıklarını ele veriyorlar. Bu saydıkların tabi ki yanlış, fakat sıra onlara gelene kadar "inançlı" bir insanın uygulaması gereken o kadar çok şey var ki..

Ah salağım ah, sen yüzmeyi de denizin en derin yerinden başlayarak mı öğrendin? Önce boyunu geçmeyen yerden başla ki boğulmayasın.

Anlayabilene, sevgi ve saygılar.

http://michaelsikkofield.blogspot.com.tr/2011/04/reptilianlar-ii.html?m=1

http://michaelsikkofield.blogspot.com.tr/2011/04/reptilian-meselesi-hakknda-kesinlikle.html?m=1

Xhumz Prime

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 234
« Yanıtla #3 : Şubat 10, 2017, 02:16:58 ÖS »
Sikko nun blogun da değindiği konuların nerdeyse tamamını okumuşumdur.faydalı bilgiler veriyor ama işin içine din girdimi bence pek objektif olamıyor,taraflı bakıyor konulara.yani Reptilian desek ne olur,cin desek ne olur,elf desek ne olur?insan değil işte! neden cin diyip konuyu kapatma gereği duyuyor anlamadım...

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #4 : Şubat 10, 2017, 10:06:38 ÖS »
Her habere inanmamak gerek
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

Kramp

• Yeni Üye
  • *
  • 29
« Yanıtla #5 : Şubat 11, 2017, 12:21:03 ÖÖ »
Sikko nun blogun da değindiği konuların nerdeyse tamamını okumuşumdur.faydalı bilgiler veriyor ama işin içine din girdimi bence pek objektif olamıyor,taraflı bakıyor konulara.yani Reptilian desek ne olur,cin desek ne olur,elf desek ne olur?insan değil işte! neden cin diyip konuyu kapatma gereği duyuyor anlamadım...

Haklısın ama senin yolladığın video ya ek önce farklı bir bakış açısında bir video paylaştım sonrada tam zıttını ifade eden bir yazıyı. Ben hep burada takılıyorum. Şimdi mesela Amon Ra 5 metre boyunda amcamız olsa bide piizi karı kız ortamınıda seviyor diyorlar hikayemiz bu şekilde başlasa o kafanıza yatıyor ama başkası da diyorki zaten amaç bu ve her on kişiden biri onlara hizmet ediyor. Üç harfliler yılan hallerini göstere göstere gözümüze sokup kendilerini çok kolay gizliyorlar, dediğinde külliyen inkar itiraz. Şener şen'in yaz kızım durumu. Neden böyle yani konuya çok kapılsam bukadar savunanın bunlar beynine girmiştir derdim. Cin desekle, uzaylı desek arasinda küçük bir kıyamet yatıyor. Tüm din kitapları deccal kendini gösterecek diyor. Şuan on diziden 8 'i bu konuyu kamofle edip aynı şeyi anlatıyor. Bilm kurgu ve fantastik kuşağında patlama var. Neyse açık görüşlü olmak lazım 3 ihtimal var sonuçta sayısal loto değil. Sen haklısın, ben haklıyım, hiçbiri...

Xhumz Prime

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 234
« Yanıtla #6 : Şubat 17, 2017, 07:42:20 ÖS »
taktığımız isimlerin anlamı yok.ingilizler farklı isim koymuşlar,japonlar  farklı,hintliler farklı ama aynı varlıklardan bahsediyoruz! yaavv bunlar cin be kardeşim demek bütün herşeyi cözümlemiyor maleseff.
kutsal kitaplardaki bilgiler kısıtlı bilgiler ve herkezin anlayıp yorumlayacağı şeyler değil.
örnek vereyim :bundan bin sene önce yaşan bir insanın kehf suresi deki anlatılanları anlamasıyla günümüzde astronomi hakkında bilgisi olan bir insanın anladııkları  şeyler  aynı olabilir mi?
ama biz hala o 1000 sene önceki arkadaşın anlayışında olduğumuz için yerimizde sayıyoruz kutsal kitabımızdan bile bir haberiz.

daha düşmanımızı bile tanımıyoruz,kendi koyduğumuz isimi bile dile getirmeye korkuyoruz.
madem bize düşmanca duygular besliyorlar ve hakkımızda kötü planlar yapılıyorlar peki biz neden onları konuşmaya çekiniyoruz ?normal de mantıklı olan onları tanımak ne yapamaya calıştıklarını anlamak değil mi? yoksa adlarını bile dile getirmeye korkmaya devam etmek mi?

son zamanlarda farketmişsinizdir Üst akıl diye bir muhabet dönüyor,hata cumhurbaskanı bile dile getirdi.hiç düşündünüz mü neden üst akıl deniliyor?
bir kaç ay önce bir paylaşım yapmıştım bu konu ilede cuk oturuyor,kesinlikle izleyin.7 küsür dakikalıl bir video ama o kadar çok şey anlatıyor ki şaşıracaksınız.hem sikko ve nebuch un incelemesinide paylaşmıştım...

http://siriusufo.org/forum/index.php?topic=2673.msg18274#msg18274

Deadanddark

• Siriuser
  • Tam Üye
  • 1539
« Yanıtla #7 : Şubat 18, 2017, 11:26:16 ÖS »

deyta icin güzel malzeme :)

Bana gelince;
Madem insanlar maymundan evrildi neden bügünkü maymunlar insan kökenli?
Dinazorlar sürüngenmiydi?
Madem reptilianlar sürüngenlerden evrildi neden bügünkü kertenkeleler/yilanlar röportaj veremiyor?
7 milyardan fazla insan yasiyor yeryüzünde.
Sürüngenler tek seferde bir düzine yavru yapabilir. Bu özelliklerini reptilianlar yitirmemisse eger yer altinda yasamakta olan reptilian sayisini tahmin etmek güc, sayica cok daha fazla olmalilar.
Bu su anlamada gelir Röportaj vermis Reptil sayisi cok daha fazla olabilir.
Insan formunu taklit etmek konusuna gelince :)
Maymunlar Gezegeni filmini izleyenler bilir , sayica cok fazlalardi ve insanlarin onlara karsi koyabilecek yetenekleri ve silahlari yoktu.Insan postu giyerek iclerinde dolasma zahmetine girmiyorlardi.Her ne Kadar insan postu giymeyi deneselerdi bile vucut hatlari onlari gizleyemezdi.

Bu röportajdan cikarilmasi gereken bir diger derste hayvanlarinda konusarak birbiriyle anlasabildiklerini düsünmemizi saglamasi.
Kelime dagarciklari cok genis olmasada "nerdesin" "burdayim" "iyimisin" "iyiyim" "gel" "git" "beni rahatsiz etme"..... gibi cümleleri farkli ses tonlamalariyla kullaniyor olma ihtimalleri ihtimal degil, bir gercek.

Reptiliangillerin cinlerin sakasi olma ihtimaline gelince sanirim buna cevabim evet :)
Hersey cinlerin basinin altindan cikiyor zaten. Benim vardiya amirim ,sanirim o da bir cin.

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #8 : Şubat 19, 2017, 12:29:51 ÖS »

Bana gelince;
Madem reptilianlar sürüngenlerden evrildi neden bügünkü kertenkeleler/yilanlar röportaj veremiyor?
Sürüngenler tek seferde bir düzine yavru yapabilir. Bu özelliklerini reptilianlar yitirmemisse eger yer altinda yasamakta olan reptilian sayisini tahmin etmek güc, sayica cok daha fazla olmalilar.
Bu su anlamada gelir Röportaj vermis Reptil sayisi cok daha fazla olabilir.
Insan formunu taklit etmek konusuna gelince :)
Maymunlar Gezegeni filmini izleyenler bilir , sayica cok fazlalardi ve insanlarin onlara karsi koyabilecek yetenekleri ve silahlari yoktu.Insan postu giyerek iclerinde dolasma zahmetine girmiyorlardi.Her ne Kadar insan postu giymeyi deneselerdi bile vucut hatlari onlari gizleyemezdi.

Bu röportajdan cikarilmasi gereken bir diger derste hayvanlarinda konusarak birbiriyle anlasabildiklerini düsünmemizi saglamasi.
Kelime dagarciklari cok genis olmasada "nerdesin" "burdayim" "iyimisin" "iyiyim" "gel" "git" "beni rahatsiz etme"..... gibi cümleleri farkli ses tonlamalariyla kullaniyor olma ihtimalleri ihtimal degil, bir gercek.

Reptiliangillerin cinlerin sakasi olma ihtimaline gelince sanirim buna cevabim evet :)
Hersey cinlerin basinin altindan cikiyor zaten. Benim vardiya amirim ,sanirim o da bir cin.

Harikasın
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

Deadanddark

• Siriuser
  • Tam Üye
  • 1539
« Yanıtla #9 : Şubat 24, 2017, 07:07:09 ÖS »

Bana gelince;

Harikasın

Degilim, gayet normalim :) Ama sen öyle düsündügün icin tesekkür ederim.

Mesajimda evrim tartismalarinin olmazsa olmazi "Madem insanlar maymundan evrimlesti neden simdiki maymunlar insan olmuyor?" isyanina gönderme yaptim. Bu isyan sanirim Tanriya. Madem biz insan olduk diger maymunlarin ne sucu var demek istiyorlar. Halbuki "Biz insan oldukta ne oldu sanki" diye düsünmeliler. Bu soruyu soranlar insanliktan cikmali ve doga ile bütünlesip tüm maymunlara kucak acmali.
Onlarin Hayat mücadelesi de en az bizimkisi Kadar zor, yani pek fark yok aramizda. Hayatta kalmak icin savasiyoruz. Onlari daha yakindan tanirsak neden insana dönüsme ihtiyaci duymadiklarinida belki anlariz.

Xhumz Prime

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 234
« Yanıtla #10 : Mart 04, 2017, 11:07:54 ÖS »

Bana gelince;
1:Madem insanlar maymundan evrildi neden bügünkü maymunlar insan kökenli?
2:Dinazorlar sürüngenmiydi?
3:Madem reptilianlar sürüngenlerden evrildi neden bügünkü kertenkeleler/yilanlar röportaj veremiyor?
4:Sürüngenler tek seferde bir düzine yavru yapabilir. Bu özelliklerini reptilianlar yitirmemisse eger yer altinda yasamakta olan reptilian sayisini tahmin etmek güc, sayica cok daha fazla olmalilar.
5:Bu su anlamada gelir Röportaj vermis Reptil sayisi cok daha fazla olabilir.
6:Insan formunu taklit etmek konusuna gelince :)

1: bu reportajda insanlar maymun dan evrildi denmiyor dikatli dinlememişsin.
roportajda bir uzaylı ırkın dünyadaki bazı maymun türlerinin toplayıp onların genetiği ile oyanarak,yeni bir varlık türü yaratıklarını anlatılıyor.aynı sey sümer kayıtlarında da var.

2: dinazorların hem sürüngen hemde memeli olabileceğini savunan bilim adamları var :)

3: aslında bu sorunun cevabını senin vermem lazım,sonucta insanların maymunlardan evrildiği iddasını destekleyen sensin :) dünyada bir maymun gercekten de röportaj yapmıştır (Goril Koko):D ama ya diğerleri ?

4.üreme konusunda insanlar gibi dengesiz olduklarına inanmıyorum nüfusları konusunda bir şey diyemem ama tahminimce bizden çok daha azlar...

5.röportaj vermiş daha fazla reptilian ırkı olmuş olabilir.bence kanal bilgilerinin çoğu bu guruba girebilir,cinlerle konuştuğunu idda edenlerde bu guruba girebilir.

6.insan formuna girmek için bir kıyafet yada maddesel bir sey kullanmıyorlar.bizim onları insanmış gibi görebilmemiz için bir beynimize bir tür sinyal gönderiyorlar yada onun gibi bir şey ;d

evrim konusunda son bir şey yazıcam.
geçmişte yaşamış zeki sınıfına giren bir dinazor cinsi varmış ismi raptor.
eger bu raptor lar yaşamış olsaydı şu an dünyadaki en zeki varlık lar onlar olacaktı.belkide biz onların ya kölesi yada besin kaynağı olacaktık,bunu söyleyen ben değilim bilim adamları ;) ama sanş iste bir meteor çarpıyor  sonra tertemizzz.dimi ?
ya öyle değilse!

ben hala reptilian ırkının  ve cinlerin aynı varlıklar olduğunu düşünüyorum,hatta bana göre bunun kanıtı da kuran'da var.
İFRİT nedir biraz araştırın benzerlikleri kendinizde göreceksiniz.google de görselleri tıklamanız bile yeter...

Deadanddark

• Siriuser
  • Tam Üye
  • 1539
« Yanıtla #11 : Mart 05, 2017, 06:48:15 ÖS »
Evrimsel tartismalarda cokca yapilan karsi ataktir ve evrimi hic anlamamis sadece Ismini duymus insanlarin verdigi ve evrimi cürüttügünü zannettigi soruyu alaya aldigim bir cevapla basladim yorumuma. Konu ile alakali olmadigini biliyorum ,biraz saka unsuru kattim olaya.
Soruda diyorki "madem insanlar maymundan evrildi neden bugünkü maymunlar insan olmuyor?"
Sanki insan olmak evrimin son siniri, en üst seviyesi, en meziyetlisi insan olmak. Bu gezegende büyük bir yikimda belkide tek hayatta kalacak canlilar bakteriler olacaktir. Peki insan olmak neye yaradi simdi? Üzerinde hüküm sürdügümüzü zannettigimiz, herseyiyle tamamen bize ait oldugunu düsündügümüz gezegenin gercek sahipleri onlar. Onlar oldugu icin buradayiz.
Bir video da bilirkisi tükenmez kalemi göstererek "kendi kendine var olamayacagini "söylüyor "Bu kalemi yapan biri var" diyor.Böylece yaraticinin varligina bizi ikna etmis olmasi gerektigini düsünüyor.
Doganin tükenmez kaleme ihtiyaci olsaydi simdi onlari agac dallarindan topluyor olurduk :)
Iste böyle oldu bitti.
Videoyu yanlis yorumlamadim degerli arkadasim Xhmuz:)

3 numarali yorumumda bir öncekinin devamiydi. Hazir evrim karsiti madem böyle diyor neden bende aynisini demiyeyim, dedim.
Ben bir comodoya mikrofon tuttugumu düsünemiyorum :) Mikrofonla birlikte kolumuda dirsegime Kadar yalayip yutardi.
Bilemiyorum, belkide insanin evrimine iyice bir göz atmak lazim, bizi bu duruma getiren unsurlari bilmek.Diger maymunlardan ayiran sebepleri incelemek.
atesi yakmak,konusmak, tekerlegi bulmak, yaziyi kullanmak, savasmak vs sonunda gelinen nokta bu.
Peki bir Raptoru cok iyi Avci olmasi disinda zeki düsünen, konusan, atesi yakan, tekerlegi yuvarlayip sonrada insan beynini manipüle edebilecek seviyeye varana Kadar evrilten sebepler ne olabilir? Yakin akraba olarak neleri görüyorlar? Bunlara cevap vermismi Reptilianimiz. Kalpleri hala üc odali mi?Soguklar mi? Insanla yakinlik kurmamalari,saklanmalari bu yüzden mi?

Bazi predator canlilar cok zekidir, özellikle grup olarak avlananlar.Yaban köpekleri, kurtlar,aslanlar,yunuslar....
ileride(100 milyon yil sonra) bir yaban köpegini Porsche kullanirken görebilecek miyiz :)

Aslinda terslik bizim onlardan degilde onlarin bizden saklanmasi!!
Öcü olan sanki biziz hissine kapildim.
IFRIT dedigini arastirinca insanin manipüle edilmis yerli filmlerde kullanilmis malzemeyi görüyorum :)
Böyle yüzlerine cekicle vurulmus, üzerinden silindir ile gecilmis, aylarca ac birakilmis insanimsi ama insan olmayan Garip isler yapan, bir meslegi olmayan, bir baltaya sap olamamis, kendi irkindan sogumus, insana bulasmis, insana bu dünyayi dar etmeyi hobi haline getirmis, hastalikli,kurtlu, döküntülü, vucut sivilari kanallar icinde dolasmayip acik dolasim gerceklestiren ve Mustafa Karacadag'in en sevdigi ve evcillestirip evinde baktigi canlilar.
Reptilian irki  sanki bana IFRIT ve türevlerinden daha mantikli geldi.
Ama benim en sevdigim yaratik Alien Queen :))