0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kaçırılma Vakaları [Alien Abductions] | Aralık 06, 2016, 11:51:40 ÖÖ
Rüya hakkında

bailo

• Yeni Üye
  • *
  • 36
Rüya hakkında
« : Aralık 06, 2016, 11:51:40 ÖÖ »

Merhabalar arkadaşlar.

Bazı kullanıcı arkadaşların paylaştıkları rüyada görme konusu benimde başıma geldi.Bu rüyaların bir aslı var mıdır,yok mudur bilmiyorum.Ancak dolaylı olarakta olsa bir alakası muhtemelen vardır diye düşünüyorum.

Gece Rüyamda bundan birkaç sene önce taşındığımız kirada iken ailemle 14 sene boyunca yaşadığımız evimi gördüm.Rüyamda evin içi kapkarankıktı,hiç ışık yanmıyordu.Salonda iken başladı rüyam.Salondan çıkıp diğer odalara falan bakmak istedim karanlıktan dolayı.Diğer odalara giderken mutfağa girdim.

Mutfak kapkaranlıktı ve içinde sis vardı.Sislerin içinde bir uzun gölge gördüm.Bu gölgenin ne olduğunu öğrenmek için mutfakta duvardaki lamba anahtarına dokundum,ama o gölgeden gözlerimi bile ayırmadım belki kaçar gider diye.

Işığa bastıktan sonra karşımdaki şeyi görünce ilk önce birkaç saniye donup kalktım,ardından hiç şimdiye kadar duymadığım kadar yüksek bir çığlık attım.Öyle bir çığlık yok o kadar korkunç.

Karşımdaki şey benim yüzümü taşıyan ve saçı 1-2 numara olan,boyu uzun,kafası Gri tipi olan uzaylı gibi geniş ve uzundu.Ben çığlık atınca bana biraz yaklaşıp kolunu kaldırdı ve bana dokundu.Daha sonra gözlerim aynı sinyal almayan karıncalı televizyonlar gibi karıncalandı ve karardı.

Daha sonra terler içinde uykudan uyandım.

Ancak tüm bunlar ile olay bitmedi.

Uyanınca yattığım yatağın tam karşısındaki pencerenin tülü açıktı,dışarı sisliydi ve karşıdaki sitelerin binalarından birisinin çatısında bacanın tam yanında uzun boylu karanlık birşey vardı.Ama sisten dolayı seçemedim ve gözlerimde kapanıyordu uykudan dolayı.Sabah kalktığım ise orda birşey yoktu.

Bunlar benim yaşadıklarımdır.Kaçırılma olayı oldu mu bilmiyorum.
Durum böyle..

NOT: Dikkatimi çekti de,Sanırım son birkaç ay içinde bu Rüyaları gören kişi sayısı bana artmış gibi geldi,belkide ben yanılıyorum...

Deadanddark

• Siriuser
  • Tam Üye
  • 1539
Ynt: Rüya hakkında
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2016, 12:31:00 ÖÖ »
En Sona ilave ettigin notta bu rüyayi göenlerin sayisindaki artisa dikkat cekmissin. Bunu nasil ögrendin?
insanlarin rüyalarinin kaydini mi tutuyorsun? Neden?

bailo

• Yeni Üye
  • *
  • 36
« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2016, 07:39:57 ÖÖ »
En Sona ilave ettigin notta bu rüyayi göenlerin sayisindaki artisa dikkat cekmissin. Bunu nasil ögrendin?
insanlarin rüyalarinin kaydini mi tutuyorsun? Neden?

Kayıt falan yok.
İlgili konuları okuyorum,insanların anlattıklarını dinliyorum,özellikle bir kaç arkadaşım daha yaşamış bu durumu.

Deadanddark

• Siriuser
  • Tam Üye
  • 1539
« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2016, 10:39:12 ÖÖ »
Bir ara hamam böcekleriyle ilgili bir makale okumustum.
Sonra kafayi onlara taktim.
Onlarla ilgilendim. Bir gün bir olay dikkatimi cekti.
Bir tanesi ben onun bulundugu yere gelince hemen yanindaki fincanin arkasina gecti ve fincanin arkasindan kafasini cikararak beni izlemeye basladi, nereye gidersem beni izlemeye devam etti.Fincana yaklasinca kafasini geri cekiyor, uzaklasinca tekrar cikariyordu.
Sen gercekten söyledikleri Kadar zeki bir canliymissin dedim.

O Kadar cok etkilenmistimki bir gün rüyama girdi. Yatagimin altinda yatagim ile ayni boyda bir hamam böcegi bana bakiyordu ve beni rahat birak dedigini duydugumu hatirliyorum :)
Sonra bende senin gibi kan olmasada ter icinde uyandim.