0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekin Çemberleri [Crop Circles] | Ağustos 01, 2014, 01:55:40 ÖÖ
Almanya'nın güneyindeki bir tarlada ortaya çıkan şekil.

canbostanci

• Yeni Üye
  • *
  • 4
Almanya'nın güneyindeki bir tarlada ortaya çıkan şekil.
« : Ağustos 01, 2014, 01:55:40 ÖÖ »
<iframe width="300" height="250" src="http://www.cnnturk.com/player/embed/53da6621ae784908480703c6" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
Ynt: Almanya'nın güneyindeki bir tarlada ortaya çıkan şekil.
« Yanıtla #1 : Ağustos 03, 2014, 02:17:03 ÖS »
Sadece nimetleri ziyan ediyorlar.... Bununla ilgili bir belgesel vardı  4 5 kafadar bır gece bunu nasıl yaptıklarını pbelgesel kanalına anlatıyorlardı , kim bilir belkide ufolar yapmıştır , ben bu çember olayına inanmıyorum ama olabilir be dünya hali.. :)
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

Muzaffars

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 649
« Yanıtla #2 : Ağustos 03, 2014, 09:40:48 ÖS »
Birde "nasıl yapıldığını kimse bilmiyor" demiyor mu..İşte buna sinir oluyorum.
Olağanüstü iddialar olağanüstü kanıt gerektirir.

Kigami

• Tam Üye
  • 184
  • Tengri teg Tengri de bolmuş Türük
« Yanıtla #3 : Ağustos 04, 2014, 12:12:43 ÖÖ »
Sazları tahta ve ip yordamıyla ezerek para karşılığı yapıyorlar. Tanınmış markalar için ve tarlasında bu gibi çalışmalar ile ilgi çekmek isteyenlere de yapıyorlar. Genelağda bir yerlikleri var. Burada daha önceki çalışmaları ve irtibat bilgileri yer alıyor. Bundan daha iyilerini de yapıyorlar açıkçası.
"Ne Ay ne Güneş varmış, insanlar uçarlarmış, uçanlar ısı verir, ışıklar saçarlarmış." - Altay Türk söylencesi

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #4 : Ağustos 04, 2014, 01:12:04 ÖS »
Yani adamlar nasıl bu işi yaptıgını anlatıyor çıkmışlar biz evet bunaları böyle yapıyoruz diyorlar ve o link i buldugum an buradan payalaşacagım ...

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #5 : Ağustos 04, 2014, 01:34:18 ÖS »
İşte video lardan bir tanesi :)

Çember yapıcılar  31:00 dakıda net ve bariz

http://www.youtube.com/watch?v=4F9c9hk7wMY

Adamlar bu işi sanat olarak görüyor  :) art......

erc1320

• Yeni Üye
  • *
  • 11
« Yanıtla #6 : Ağustos 22, 2014, 12:17:11 ÖÖ »
görüntüdeki adamların yaptıgı çok basit...  öbür çemberlerin ne kadar detaylı. adeta nakış gibi oldugunu görüyoruz.. adamların bunları ezerek tahtayla yapıyoruz demeleri  komik kalıyor  Sanki bu kişiler. bir takım güçler tarafından ortaya atılmış gibi.     Bakın      bunları   biz yapıyoruz  uzaylı muzaylı yok  sizde inanın...

zemheri

• Acemi Üye
  • **
  • 59
« Yanıtla #7 : Ağustos 22, 2014, 04:46:05 ÖS »
İyi de bu adamların yaptığı ekin çemberlerinde hiçbir mesaj ya da detay yok ki ?! Kuru kuru geometrik şekiller var o kadar..pek tatmin edici değil.
( فَبِأَيِّ آلَاءِ رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ ) "O halde, Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz?" (Rahmân, 55/13)

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #8 : Ağustos 24, 2014, 06:03:48 ÖS »
Peki tamam uzaylılar yapıyor :) Eyy Yaradan Allahım benim bakış açım bu elimde deliller var  ve inanmıyorum ama sen veya onalar bunalar şunlar elbette ki inana bılır ve bende buna saygı duyarım

zemheri

• Acemi Üye
  • **
  • 59
« Yanıtla #9 : Ağustos 25, 2014, 04:18:29 ÖS »
Peki tamam uzaylılar yapıyor :) Eyy Yaradan Allahım benim bakış açım bu elimde deliller var  ve inanmıyorum ama sen veya onalar bunalar şunlar elbette ki inana bılır ve bende buna saygı duyarım

Sayın İnfinite Madness size yönelik herhangi bir söz söylememişken bu ne celal ?! Ben sözümü ortaya söylüyorum, burası bir forum yani özgürce tartışma ortamı..lütfen her söylenileni üzerinize almayınız.

Ama durun..pekala bir delil varsa ortada, isteğim şu: Nazca çizgilerini uzaylıların yapmadığını bana kanıtlamanızı bekliyor olacağım. ;)

Saygılar..iyi forumlar.
( فَبِأَيِّ آلَاءِ رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ ) "O halde, Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz?" (Rahmân, 55/13)

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #10 : Ağustos 25, 2014, 04:35:59 ÖS »

Sayın İnfinite Madness size yönelik herhangi bir söz söylememişken bu ne celal ?! Ben sözümü ortaya söylüyorum, burası bir forum yani özgürce tartışma ortamı..lütfen her söylenileni üzerinize almayınız.

Ama durun..pekala bir delil varsa ortada, isteğim şu: Nazca çizgilerini uzaylıların yapmadığını bana kanıtlamanızı bekliyor olacağım. ;)

Saygılar..iyi forumlar.

Çok güzel yazmışsında celal nerden çıktı ?  tamam senin dedigin olsun ekin çemberlerini ufo yada uzaylılar yapıyor   olsun , da ben hiç inanmıyorum sen inan düşüncene saygım sonsuz...
« Son Düzenleme: Ağustos 25, 2014, 04:38:51 ÖS Gönderen: İnfinite Madness »

zemheri

• Acemi Üye
  • **
  • 59
« Yanıtla #11 : Ağustos 25, 2014, 08:20:54 ÖS »

Saygılar..iyi forumlar.

Çok güzel yazmışsında celal nerden çıktı ?  tamam senin dedigin olsun ekin çemberlerini ufo yada uzaylılar yapıyor   olsun , da ben hiç inanmıyorum sen inan düşüncene saygım sonsuz...

celal; öfke, kızgınlık gibi anlamlara gelir. :) siz ne sandınız ?! :) yanlış anlamayın ama sorunuzu görünce biraz güldüm :)) neyse zaten tartışmaya girmeyi, iddialaşmayı sevmem, böyle daha güzel oldu. ;) laf olsun diye yazmıştım zaten Nazca çizgilerini..pek açıklanacak gibi durmadığı için :) tamam.. ?? iyi forumlar.

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #12 : Ağustos 26, 2014, 01:01:57 ÖS »

Saygılar..iyi forumlar.

celal; öfke, kızgınlık gibi anlamlara gelir. :) siz ne sandınız ?! :) yanlış anlamayın ama sorunuzu görünce biraz güldüm :)) neyse zaten tartışmaya girmeyi, iddialaşmayı sevmem, böyle daha güzel oldu. ;) laf olsun diye yazmıştım zaten Nazca çizgilerini..pek açıklanacak gibi durmadığı için :) tamam.. ?? iyi forumlar.

:) İnanmadıgım bir konu üzerinde karşı tarafın kalbini kırmayı sevmedim hiç sevmem :) sizede iyi forumalar sanırım ikimize iyi forumlar insanlar neredeyse :) artık

sergey

• Yeni Üye
  • *
  • 15
  • i want to believe
« Yanıtla #13 : Ekim 24, 2014, 07:00:13 ÖS »
Olaylar her zaman örtülebilir, bir takım programlarla belgesellerle basın açıklamalarıyla ölüm raporlarıyla tanıklarla vb kamoyu yanıltılmak istenebilir

ufak ihtimaller her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.

Herneyse bununla ilgili fikrimse şu;

örneğin stargate filminde piramid şeklindeki uzay gemisinin piramidinin üzerine iniş yaptığını görmüştük.

uçan daireler yada hermeyse bunları uzaylılar yada belki gizli servisler veyahut mu/atlantis bağlantılı tarikatlar kullanıyor olabilir lakin altındaki izbırakan  şekiller birçeşit otamatik iniş mekanizması olabilir ineceği gemideki şekillerle geminin altındaki şekiller birleşiyor olabilir.
https://c2.staticflickr.com/6/5555/14998457268_d40d4de048.jpg

ikinci bir düşünce ise bu şekiller acil bir durum anında sembolik bir önem taşıyabilir
ana gemiyle bağlantısı kopmuş bir gemi düşünün nasıl bir sinyal gönderebilir
http://en.wikipedia.org/wiki/Nazca_Lines

ihtimaller fazladır herşey denilebilir  günümüzde yapılan tarlalardaki işaretlere birileri yaptı diyebilirsin elbette ama yukarıdaki linkteki resimlere geldiğinde iş, o zaman ne dersin,hangi belgeseli paylaşırsın bilemem tarlalardaki mantıkla hemen hemen aynıdır,bunlar benim görüşüme göre rota belirleyici ve bilgi verici işaretler olabilir
1113