0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

quqie

• Yeni Üye
  • *
  • 9
Ynt: 2012 & Ötesi (Haktan Akdoğan , Öner Döşer)
« Yanıtla #15 : Aralık 26, 2012, 06:07:54 ÖS »
80 lerden beri foton kusagina girmisiz ama 21 aralik ta merkez de idik 2022de cikacakmisiz bu devrede foton emilimini kolay almak adina bol su ve yiyecek duzeni gerekiyor yani sira bizden farkli olanlari kosulsuz sevmek  ve cakralarimizi acmak  icin ugrasmaliymisiz makro anlamda yaklasin dunyaya diyor  haktan bey

Gildor_Tasartir

• Yeni Üye
  • *
  • 13
« Yanıtla #16 : Aralık 28, 2012, 01:08:20 ÖS »
Kongre ile ilgili bilgi aktaran arkadaşlara teşekkür ederim 21 aralık olayı ile ilgili bir kaç bir şey söylemek isterim bende bu arada bazı çevreler 21 aralık olayına maalesef kapitalist dünya düzeni kuralları çerçevesinde ticaret olarak baktılar ki şu an herkes olaya bu da yalanmış hikaye işte salak insanlar nelere inanıyor psikolojisine soktu kimse de çıkıp mantıklı bir şey söylemedi ortada dönen bir kaç şey var tabi yeni aydınlanma çağı - foton kuşağı - Dünyanın manyetiğinin(kutuplarının) yer değişmesi ki daha öncede 4 kere olan bir durum - Zulkarney'in kapattığı yecüc - mecüc'ün geri gelişi - Nakur

Ben şunu öğrenmek isterim bilgisi olan varsa Kuran da geçen bir bilgi sanırım nakur bu da galasimizde bir kara deliğin oluşu ve güneşle birlikte gezegenlerin yol aldığı galaksi yolculuğunda bu nakur denilen kara delik yakınlarından geçmesi ve bu 50.000 yılda bir oluyormuş ne kadar bilimsel bir bilgi bilmiyorum ama bu kara delik konusuyla bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim (konu dışı olduysa kusuruma bakmayın moderatör arkadaşlar icabına bakar eğer bi kusur varsa zaten :) )

quqie

• Yeni Üye
  • *
  • 9
« Yanıtla #17 : Aralık 29, 2012, 12:08:05 ÖS »
Kongre ile ilgili bilgi aktaran arkadaşlara teşekkür ederim 21 aralık olayı ile ilgili bir kaç bir şey söylemek isterim bende bu arada bazı çevreler 21 aralık olayına maalesef kapitalist dünya düzeni kuralları çerçevesinde ticaret olarak baktılar ki şu an herkes olaya bu da yalanmış hikaye işte salak insanlar nelere inanıyor psikolojisine soktu kimse de çıkıp mantıklı bir şey söylemedi ortada dönen bir kaç şey var tabi yeni aydınlanma çağı - foton kuşağı - Dünyanın manyetiğinin(kutuplarının) yer değişmesi ki daha öncede 4 kere olan bir durum - Zulkarney'in kapattığı yecüc - mecüc'ün geri gelişi - Nakur

Ben şunu öğrenmek isterim bilgisi olan varsa Kuran da geçen bir bilgi sanırım nakur bu da galasimizde bir kara deliğin oluşu ve güneşle birlikte gezegenlerin yol aldığı galaksi yolculuğunda bu nakur denilen kara delik yakınlarından geçmesi ve bu 50.000 yılda bir oluyormuş ne kadar bilimsel bir bilgi bilmiyorum ama bu kara delik konusuyla bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim (konu dışı olduysa kusuruma bakmayın moderatör arkadaşlar icabına bakar eğer bi kusur varsa zaten :) )

iyi gunler gildor benimbil digim kadariyla kisaca anlatmaya calisacagim kara deligi hiclik diye bir dongu var bu yaptigi hiz ve helezon sonucu buyuk bir girdap yaratiyor etrafinda bulunan herseyi icine hizla cekiyor ama bu sogurma isinma sonucu yildiz veya gezegenleri olusturacak elementleri  olusturup bir muddet sonra kucuk bir top meydana geliyor etrafidan ucusup bilesenler sonucu yildiz yada gezegen olusturuyor kisaca si gorulmeden donen kapkara emici bir deligi tarif ediyorum eger dogru yardimci olduysam sevinirim aksi halde bilirkisilerden aciklayici yaniti duymak beni de sevindirir mutlu evren adina iyi gunler

Gildor_Tasartir

• Yeni Üye
  • *
  • 13
« Yanıtla #18 : Ocak 11, 2013, 11:49:43 ÖÖ »
Quqie arkadaşım teşekkür ederim ama kara deliğin ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum benim sormak istediğim aslında şu idi nakur diye geçen ve galaksimizde olan artı güneş sistemizin galakside ki tam döngüsünü yaparken bunun yanından geçmesi ve gelişen olaylar böyle bir bilgi doğru mu yoksa sallama mı bilgisi olan var mı diye sormuştum :) yine de teşekkür ederim

quqie

• Yeni Üye
  • *
  • 9
« Yanıtla #19 : Ocak 12, 2013, 08:01:57 ÖÖ »
Quqie arkadaşım teşekkür ederim ama kara deliğin ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum benim sormak istediğim aslında şu idi nakur diye geçen ve galaksimizde olan artı güneş sistemizin galakside ki tam döngüsünü yaparken bunun yanından geçmesi ve gelişen olaylar böyle bir bilgi doğru mu yoksa sallama mı bilgisi olan var mı diye sormuştum :) yine de teşekkür ederim

sayin gildor sizin gibi hepimizin kafasi 21 aralik oncesi karisikti (korku hazirlik vs.) fakat 15 aralik  2012 de ki 2012 otesi seminerden sonra cook rahattik (kizimla birlikte) bilmiyorum sizin nakur suresiyle baglantili uyandirma projesine mi akliniz takilmisti bu edindiginiz bilgilerin o proje de  gectigini zannederek  bende izledim o projeyi
                o projedeki su acilmamayi izledim=nakur=kardelik=e denk gelecegiz(iste bu yorunge bu gun maya takvimi olarak bilinen 5126 yilda tamamlanir)ifadesinin aciklamasi maya kitaplarinda 5126 yillik dongunun  21 aralik2012 olacagi aciklanmamistir o bir takvimdir  ve o takvim bitip yeni takvim aciliyor  bu takvimin kapanip acilma si kara delikle uzaktan yakindan alakasi yok bu gun(21/12/2012)altin caga gecme ( foton kusaginin tam merkezinden gecme ki  bu da soyle aciklaniyor foton yagisi artacak insan zihni kapattigi eterik vucudunu acmaya baslayacak kendi istedigi olgu donem ve hizda tabiiki bu degisim i ne kadar icsellestirdigiyle alakali bir etki icerisinde olacak)zamani olarak haktan bey acikliyor
         uyandirma prejesindeki kara deligin nakur suresiyle alakali olan projeksiyonunda kara delik ile gunes sistemimiz  arasindaki yakinlik (sirius ufo uzay arastirma merkezininbilimsel aciklamasina uymuyor) fazla yakin gosterilmis oysa 15 aralikta ki izlzdigim projeksiyonda  karadeligin galaksimizi icine alma ihtimali yok 
            haktan bey uzunca anlatti bu yakinlasma (yanlis hatirlamiyorsam)200 seneye bakildiginda gozukmuyor(sanirim uzay mekan zaman kavramina sirius nasil aciklama getiriyor biliyorsunuzdur)
   bu nakur a girmebir yakistirma  olmus o projede cogu diger benzetmeler gibi(marduk vs.)zira haktan beyin acikladigi 21/12/2012 foton merkezinden gecme gunu foton kusagina yanlis hatirlamiyorsam 1987 de girdik cikis tarihi kesin olmamakla birlikte ( zira zamani insan da hizlandirabilir tekamul sureciyle eterik vucuda gecerse  dunya ana ile birlikte hazir olunca boyut degistirip 5. boyuta gecip zamani kullanmak holografik yasamak bizle alakali bir durum)

Gildor_Tasartir

• Yeni Üye
  • *
  • 13
« Yanıtla #20 : Şubat 12, 2013, 12:30:02 ÖS »
Bende tam bunu sormuştum işte teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için

quqie

• Yeni Üye
  • *
  • 9
« Yanıtla #21 : Şubat 12, 2013, 04:14:06 ÖS »

Bende tam bunu sormuştum işte teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için

;)rica ederim

mett34

• Yeni Üye
  • *
  • 26
« Yanıtla #22 : Mayıs 30, 2013, 04:02:17 ÖS »
Bende haktan Beyin konferanslarindan Birine katilmayi cok istiyorum

quqie

• Yeni Üye
  • *
  • 9
« Yanıtla #23 : Mayıs 30, 2013, 04:37:35 ÖS »
niyet ettiginiz zaman oluyor

manginiboz

• Yeni Üye
  • *
  • 3
« Yanıtla #24 : Eylül 06, 2013, 03:21:30 ÖS »
"haktan bey,evrim yanlış bir teori. boyut atlamak evrimin olmadığını gösterir dedi. "
Dünya dışı varlıklara "inanan" bir adamdan da ancak bu kadar bilimsellik beklenebilir. Sanki boyut atlamış ve bunu bilim dünyasına kanıtlamış gibi evrimin olmadığını gösterir diyor. :D O kadar komik bir şey ki bu....
İzahı olmayan şeyin mizahı olurmuş. Ben mizah yapamadım, gülüp geçeyim en iyisi.