0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tom Kenyon (Işık Aktarımları) 13 Nisan 2013 | Mart 11, 2013, 01:48:40 ÖS
Tom Kenyon (Işık Aktarımları)

NESTOR

• Administrator
  • Tam Üye
  • 321
Tom Kenyon (Işık Aktarımları)
« : Mart 11, 2013, 01:48:40 ÖS »

TOM KENYON

“Işık Aktarımları”

Hathors by Tom Kenyon

Tarih:  13 Nisan 2013 (Ctesi)

Yer:  Martı Hotel İSTANBUL (Taksim Oteller Bölgesi)       

http://martiistanbulhotel.com/

Saat: 10:00 / 18:00

Bu bir günlük workshopta Tom, yükselişimiz sürecinde bize destek olacak olan Hathorlardan ve boyutlararası varlıklardan gelen güçlü ses frekans kodlarını paylaşıyor olacak. Bu bağlamda yükseliş, bilincin üst katmanlarına doğrudan bir hareket sağlayıcıdır.

Bu odaklanma seansı esnasında Tom, Hathor’ların yükseliş sürecine olan bakış açısını paylaşacağı gibi, Hathoryan ses frekans kodlarını da kendi 4 oktavlık sesini kullanarak çözümleyecek.

Bu ses kodları, bilinen alternatif bilinç halleri üreten “ruhani ışığı” yaratır. Bu ışık geçişleri, vücut ve zihin sistemlerindeki gizli  potansiyeli kullanarak, genişlemiş farkındalığı ve iç görüyü arttırarak harekete geçirir.

Bilincin bu açılmış halleri, algının da kapılarını açar ve onun çok boyutlu / transendental tabiatını açığa çıkarır. İçimizdeki bu ışıkla dolu alanlara temas etmek ruhani bir yenilenmeyi beraberinde getirebildiği gibi yaratıcılığın yeni seviyelerini de ortaya çıkaracaktır.

Tom Kenyon Psikoljik Danışmanlık alanında uzmanlık eğitimi almıştır ve Akustik Beyin Araştırmaları (ABR)’nın kurucusudur.
Tom’un  yaptığı işin odağı, beyin ve zihnin gizli potansiyellerine ulaşabilmek için bilincin farklı katmanlarına “ses frekansları” ile erişebilmektir.

Tom aynı zamanda The Hathor Materyali: Yükselmiş bir Uygarlıktan Mesajlar kitabı gibi pek çok kitabın yazarı olmakla birlikte eşi Judi Sion ile birlikte The Magdalen Manuscript kitabının yazılmasına da katkıda bulunmuştur. Tom, Amerika, Avrupa ve Asya’da öğretiler vermektedir.  www.tomkenyon.com

Tarih: 13 Nisan 2013 (Ctesi)

Yer: Martı Hotel İSTANBUL (Taksim Oteller Bölgesi) http://martiistanbulhotel.com/
Saat: 10:00 / 18:00

ayrıntılı Bilgi:

http://siriusufo.org/tom-kenyon-isik-aktarimlari/

deepenergy

• Yeni Üye
  • *
  • 19
Ynt: Tom Kenyon (Işık Aktarımları)
« Yanıtla #1 : Mart 14, 2013, 03:43:04 ÖÖ »
hathorlarin varligina iliskin bilimsel bir kanit var midir?

ufo (ddv) varliginin kaniti oldugundan  kabul ettim varliklarini ama bu hathorlar baya ucuk geliyor acikcasi.

yenikirintii

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 421
  • dünyada her şey,kendi cinsi olan şeyi çeker;
« Yanıtla #2 : Mart 14, 2013, 10:12:32 ÖÖ »
sayın deepenergy,
neyi kabul ettiğinizi anlamadım. yani ddv yi neye dayanarak kabul ettiğinizi vssv...lütfen daha açıklayıcı ve geniş kapsamlı olarak tekrar yazabilir misiniz?

tom kenyon a bir itirazım yok. adam yetenekli ve akıllı. ayrıca eğitimini aldığı işte gayet başarılı. mizansen çok önemli değil. bence kurgularda son derece iyi. meditasyonun kimseye zararı yoktur diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: Mart 14, 2013, 10:14:16 ÖÖ Gönderen: yenikirintii »
herşey gıdaklıyor,fakat yuvada sakin oturup civciv çıkartmak isteyen yok

deepenergy

• Yeni Üye
  • *
  • 19
« Yanıtla #3 : Mart 18, 2013, 01:38:51 ÖS »
sayın deepenergy,
neyi kabul ettiğinizi anlamadım. yani ddv yi neye dayanarak kabul ettiğinizi vssv...lütfen daha açıklayıcı ve geniş kapsamlı olarak tekrar yazabilir misiniz?

tom kenyon a bir itirazım yok. adam yetenekli ve akıllı. ayrıca eğitimini aldığı işte gayet başarılı. mizansen çok önemli değil. bence kurgularda son derece iyi. meditasyonun kimseye zararı yoktur diye düşünüyorum.

onceki mesajimda demek  istedigim suydu: bilimsel kanitlari oldugundan dolayi dunya disi zeki yasimin varligini kabul ettim

ama bu sayfada baska enerji formunda varliklardan bahsediliyor onlarla iliskiye girildiginden bahsediliyor yukselme vb denilerek, bende bunlarin bilimsel kaniti var mi onu sordum.

mett34

• Yeni Üye
  • *
  • 26
« Yanıtla #4 : Mayıs 30, 2013, 04:59:24 ÖS »
Daha fazla belgelere ihtiyacimiz var

Uzaylılar:YOK

• Yeni Üye
  • *
  • 2
« Yanıtla #5 : Mayıs 31, 2013, 09:08:55 ÖS »
Ben artık direk somut şeyler bekliyorum. Tam 1 yıldır artık insan yapımı ufo ve uzaylılara inanmıyorum.
Yanlış anlamayın ama bu işlerden rant sağlanıyor. Bazı şeyleri görünce tüm bunların planlı olduğuna karar verdim. Eskiden keşke ufo gibi şeyler görsem derdim şimdi istemediğim kadar çok görüyorum gülüp geçiyorum.

Biride çıkıp desin ki işte bu gerçek ufo ama yok taaa uzaktan foto çekerler ya da yakınsa bile kamera kötüdür hep... Yıllarca uyutulduk.

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #6 : Ocak 01, 2014, 09:58:47 ÖS »
Ben artık direk somut şeyler bekliyorum. Tam 1 yıldır artık insan yapımı ufo ve uzaylılara inanmıyorum.
Yanlış anlamayın ama bu işlerden rant sağlanıyor. Bazı şeyleri görünce tüm bunların planlı olduğuna karar verdim. Eskiden keşke ufo gibi şeyler görsem derdim şimdi istemediğim kadar çok görüyorum gülüp geçiyorum.

Biride çıkıp desin ki işte bu gerçek ufo ama yok taaa uzaktan foto çekerler ya da yakınsa bile kamera kötüdür hep... Yıllarca uyutulduk.

Mesajını şimdi gördüm , bu uzaylı , ufo olayları inanki böyle sürüp gider diye düşünüyorum.
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

Ravenheart

• Yeni Üye
  • *
  • 9
« Yanıtla #7 : Kasım 02, 2014, 02:08:57 ÖS »
Dünya dışı yaşam ve zekayı arayan kişiler için bilmek ve inanmak arasında ki farkı görmek çok önemli. Eğer bilmek yerine inanmayı seçersek hayal ürünleri ile gerçekler arasına sınır koyamayız ve bunu yapamazsak gerçek ve sahteyi ayırt etme şansımız kalmaz. İlk önce bilmeyi; bilmek için somut kanıt ve bilimi kullanmayı tercih etmeliyiz. Bunu yapamadığımız takdirde kendi hayallerimizin kurbanı ve başkalarının geçim kaynağı olabiliriz.

Genel olarak öğretiler adı altında bir çok oluşum var, devlet tehlike arz etmediğini düşündüğü sürece karışmamakta ancak bilgi sahibi çünkü bazıları sözde peygamber ve müritlerden oluşan oluşumlara kadar gitmektedir. Sadece para kazançlı olan öğretiler ve seminerlere ilişilmemektedir.

Öğretilerde ise çoğunlukla İlahi , bazen de eski dinler yumuşatılıp daha insancıl hale getirilmekte ve zamanın popüler akımları ile süslenip servis edilmekte. Yani hazır bir yemek yeniden ısıtılarak servis edilmekte ve alıcısı çok. Bireysel tecrübelerini(hezeyan yada basitçe yalan da olma ihtimalindedir) ispatlandırmaya çalışmadan yada bir takım bahanelerle bu konuyu kapatılarak, 20 yılı aşkındır yazdığı kitaplardan ve gittiği seminerlerden elde ettiği kazancı hesap ettiğinizde ve servis ettiği yemek zaten önceden pişirilmiş durumda olduğundan yani ses ile tedavi yeni bir buluş; bir hediye olmadığından dolayı Tom Kenyon'da bu konuda güzel bir örnek teşkil etmekte.

Eski mısır uygarlığında tapılan bir Tanrıça olan Hathor kadınsı duyguları, annelik ve neşeyi temsil ederdi. Tom Kenyon' da Hathor olarak isimlendirdiği boyutlar ve galaksiler arası bir gurup varlıkların Mısır'a Tanrıça Hathor Tapınıkları ile bağlandığını iddia eder. Kendisi bu varlıklarla iletişimi meditasyon sırasında sağlamış olduğunu ve bu iletişimler sırasında kendisine ses ile tedavi etme yetisi kazandırdıklarını iddia eder; bunu kendisine bilgi ve ilham sağlayarak yapmışlardır.

Bilim ve insanlık ise ses titreşimleri ile tedaviden Tom Kenyon doğmadan önce haberdardı. Müzik ile tedavi eden uygarlık ve kültürlerden hiç bahsetmeden bir örnek vermek gerekirse 1944 yılından itibaren Michigan Üniversite'sinde Tıp eğitiminde yer almaktaydı.

Yüzyıllar öncesinden bir örnek vermek gerekirse ; hepimiz olmasak bile çoğumuzun haberdar olduğu Farabi  (870-951)  müziği bir ilim olarak kabul etmiş; kitaplarında zikretmiş ve ses ile tedavinin mümkün olduğunu belirtmiştir hatta kendi coğrafyasında müzik ile tedavi için bir kategorilendirme yapmış, hangi tür müziklerin kişilerde ne tür etkiler ve şifa sağladığını belirtmiştir.

1. Rast makamı: İnsana sefa(neşe-huzur) verir.
2. Rehavi makamı: İnsana beka(sonsuzluk fikri) verir.
3. Kuçek makamı: İnsana hüzün ve elem verir.
4. Büzürk makamı: İnsana havf(korku) verir.
5. Isfahan makamı: İnsana hareket kabiliyeti, güven hissi verir.
6. Neva makamı: İnsana lezzet ve ferahlık verir.
7. Uşşak makamı: İnsana gülme hissi verir.
8. Zirgüle makamı: İnsana uyku verir.
9. Saba makamı:İnsana cesaret,kuvvet verir.
10. Buselik makamı: İnsana kuvvet verir.
11. Hüseyni makamı: İnsana sükunet, rahatlık verir.
12. Hicaz makamı:İnsana tevazu(alçakgönüllülük) verir.
Farabi Türk müziği makamlarının zamana göre psikolojik etkilerini de şu şekilde göstermiştir:
1. Rehavi makamı: yalancı sabah vaktinde etkili
2. Hüseyni makamı: sabahleyin etkili
3. Rast makamı: güneş iki mızrak boyu etkili
4. Buselik makamı: kuşluk vaktinde etkili
5. Zirgüle makamı: öğleye doğru etkili
6. Uşşak makamı: öğle vakti etkili
7. Hicaz makamı: ikindi vakti etkili
8. Irak makamı: akşam üstü etkili
9. Isfahan makamı: gün batarken etkili
10. Neva makamı: akşam vakti etkili
11. Büzürk makamı: yatsıdan sonra etkili
12. Zirefkend makamı: uyku zamanı etkilidir.

Saygılar
Ravenheart.
« Son Düzenleme: Kasım 02, 2014, 02:10:57 ÖS Gönderen: Ravenheart »
Bir ulusun yüceliği ve ahlaki gelişimi, canlılarına ne şekilde davranıldığına bakılarak değerlendirilebilir. Alıntı: Mohandas Karamchand Gandhi