0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saygin Ozkan

• Acemi Üye
  • **
  • 82
Ynt: Varlık Tipleri
« Yanıtla #30 : Mart 17, 2013, 11:39:35 ÖÖ »
Andromedalıları merak ediyorum. Pleiadesliler ile de birgün oturup muhabbet etmek isterdim..

EVET reptile denilen ırk dünyada kötülügü simgeler. örnek vermek gerekirse biraz derin konular olucak... prens charles 'in annesi :) will smith rockafeller ailesi ve en önemlisi İSTİFA EDEN PAPA. ARTIIII BUSH :) ARAŞTIRIN...

Edit:Yazı rengi.
« Son Düzenleme: Mart 17, 2013, 02:27:32 ÖS Gönderen: WpostaW »

Atalante

• Administrator
  • Tam Üye
  • 368
« Yanıtla #31 : Mart 19, 2013, 06:48:22 ÖÖ »
Andromedalıları merak ediyorum. Pleiadesliler ile de birgün oturup muhabbet etmek isterdim..

EVET reptile denilen ırk dünyada kötülügü simgeler. örnek vermek gerekirse biraz derin konular olucak... prens charles 'in annesi :) will smith rockafeller ailesi ve en önemlisi İSTİFA EDEN PAPA. ARTIIII BUSH :) ARAŞTIRIN...

Edit:Yazı rengi.
Bu yukarıda sayılan isimlere karşı tamamen nötr duygular besliyorum biri hariç Will Smith kendisi inanılmaz bir oyncu ve takip ettiğim kadarıyla çok da mütevazi ,bilinçli,hayırsever v.s bir insan.ARAŞTIRDIM:)dolaysıyla kötülüğün simgesi olamaz!
Bir de şu var ne olduğu belirsiz ordan burdan dolma saçma sapan komplo teorilerini böyle ciddiye almadan ve ateşli savunucu olmadan önce gerçekten ARAŞTIRMAK gerekiyor.
Ben merak ettim sizin araştırıp bulduklarınızı size zahmet olacak ama bizlerle de paylaşırsanız çok memnun olurum kendi adıma artı bu bilgilerin kaynağını da belirtirseniz ki bu benim için en önemli ayrıntıdır duble memnun olurum.
Şimdiden teşekkrler:)
“Benim ülkem dünyadır, tüm insanlar benim kardeşimdir, iyiyi ve doğruyu yapmak benim dinimdir.”
Thomas Paine

AndromedaX2M

• Yeni Üye
  • *
  • 21
« Yanıtla #32 : Mart 29, 2013, 08:27:07 ÖS »
Gri varlık tipi en tanıdık uzaylı tipi ve benim bildiğim dünyayı en cok ziyaret edn ırk.fakat diğerleri bana biraz kurmaca gibi geliyo andromedalılar ve peliadesliler insanlara cok benziyolar.Nasıl olur da dünya dışı bir varlık insana benzeye bilir ki onların yaşadıkları gezegenlerin şartları farklı gen dizilimleri farklı!!!

ufo_gören_masum_hakan

• Tam Üye
  • 324
  • Nanosuit Version 3.3.0
« Yanıtla #33 : Nisan 20, 2013, 05:02:44 ÖÖ »
Arkadaşlar admin kardeşimizin dedikleri sadece varsayım ya hiç görüldümü bunlar geldiği yerleler tespit edildi mi yeryüzünde uzaylılar göründüğü söylendi genelikle gri tenli koca kafalı kocaman gözlü olan varlıklar olarak geçtiler kayıda hiç sarışın bir uzaylı türüne rastlanamadı şu ana kadar madem oradan geliyorlar neden iletişime geçmiyoruz ? arkdaşlar lütfen varsayımlarla bir yere gidemeyiz kendimizi kandırmayalım o zaman dünyada ki her kızıl saçlı sarı saçlı mavi gözlü insan dünya dışı olsun ? biraz kafayı çalıştırın sanki onlar kameranın önüne balıklama atladı sizden şekilleri gördünüz :D biraz mantık lütfen gülmekten kriz geçiriyorum şu an. bağnaz olmayınız lütfen arkadaşlar bunlar küçük birer varsayım hevesinizi kırmak istemem şu yazılanların %25 belki doğru belki de tamamı yanlış biz onlar hakkında çok az şey biliyoruz hadi diyelim anlatığınız şekilde varlıklar düşünün onlar rahatsız olmaz mı bu hareketlerinizden yok sürüngenimsimiş adamlar rahatsız olup dünyayı yok edecekler biri size '' sen bir böceği andırıyorsun'' böyle dese  hoşunuza gider mi resmen onların türlerini aşağılıyoruz belki de bazıları insan görünümlüsün deyince sen böceksin gibi anlıyorlar nerden bilebiliriz biraz düşünün bence şu an dünyada büyük bir temas olacak ( her şehir e uzay gemileri inecek uzaylılar çıkacak ben dostum) ancak öyle varlıklarını görebiliriz hayalgücümüze yenik düşmeyelim... ;D   ;D

draco kesin yer bizi! tırstım şimdi :'(
pleiadesli de pek bir acuze bakıyor.
ple...liyi istanbulda ve andromeda lıyı çin de  gördüm ya ama neyse... :-X

8) gelene niye geldin demeyiz. buyursunlar gelsinler veya gelecekleri varsa görecekleri de vardır...vsvs :D

hacı adamlar gezegenlerinde ki yıllık çay sorununu gidermek için Türkiye ye geliyorlar :D Türkiyede çay bol :D

Edit:Mesajlar birleştirildi.
« Son Düzenleme: Nisan 20, 2013, 05:28:17 ÖÖ Gönderen: WpostaW »
Maximum Game !

ninurta

• Yeni Üye
  • *
  • 2
« Yanıtla #34 : Haziran 04, 2013, 10:10:22 ÖS »
mısır ve sümer uygarlıklarındaki heykellerin çoğunda gözler mavi renkte. Orion la olan bağlantıları heykellerde bile belli oluyor

yenikirintii

• Kıdemli Üye
  • Tam Üye
  • 421
  • dünyada her şey,kendi cinsi olan şeyi çeker;
« Yanıtla #35 : Haziran 05, 2013, 11:02:25 ÖÖ »
sayın ninurta,
heykeldeki gözün maviliğini nasıl anlıyoruz. yani bu söylediğinizle çok ilgilendim ancak etrafta sarih bir bilgi bulamadım. siz emin olduğunuza göre o kaynakları bana da söyleyebilir misiniz? ayrıca orion ile bağlantıyı da belirtir misiniz?
herşey gıdaklıyor,fakat yuvada sakin oturup civciv çıkartmak isteyen yok

muzzi55

• Yeni Üye
  • *
  • 1
« Yanıtla #36 : Ağustos 20, 2013, 08:31:20 ÖS »
Öncelikle konu hakkinda fazla girgir yapilmis biraz suyu cikmis isin aslinda ama varlik tiplerini nereden biliyoruz sorusunun cevabi kacirilma olaylari ve sonrasinda yapilan temaslar ana cevabi, tabi insan kacirmayan irklarin da var oldugu bunlarin bire bir kendi istekelri ile gerceklestirdikleri temaslar sonrasi tasvirleri ile yapildigi bilinmektedir.

öncelikle bir konunun tam olarak dogruluk derecesini bilmiyorum ama griler denilen ve kacirilma olaylarinin bas aktörleri olarak bilinen canlilarin ben iyi niyetli oldukalrini pek düsünmüyorum belki nötr olduklari tartisilabilir! Orionlulara kölelik edip etmedikleri konusunu bende merak ediyorum ama bence asil önemli konu  özellikle reptilian (orionlular)canlilar olarak bilinen orion takim yildizindan gelen canlilarin bunlarin dünyadaki sürüngenimsi canlilar telaffuzu bu gibi sekileri oldugu icin söylenmektedir asagilama maksatli degil. ( ama dünyada cok önemli makamlari ele gecirdikleri güce hükmetmeyi ve dünyanin kontrolünü ele almayi istedikleri artik bilinen bir gercek olup insan seklini alabildikleri icin  bu makamlara gelmeleri hic de zor degil haliyle)..Bunlari ilk okudugumda bende ne sacmaliklar olarak düsünüyorduum bütün bu olanlari ama youtubda sadece "reptilian shapeshifting, obama shapeshifting, george w.bush shapeshifting falan yazin görüntüleri sansürsüz siz seyredin hatta üsenirsiniz diye birkacini ben ekliyeyim buraya :)

https://www.youtube.com/watch?v=k2mjs_gdMAI
https://www.youtube.com/watch?v=u5Ool1NsKW4
https://www.youtube.com/watch?v=MUNmp_IcpjQ
https://www.youtube.com/watch?v=fmnTXhm2Its

daha fazlasini kendiniz seyredebilirsiniz youtube da..

Ama bu reptilian konusunu iyi anlamaniz icin bu teoriyi ortaya atanongiliz yazar  david icke(ayni zamanda eski bir futbolcu)  ye ait bilgileri internette arastirin biraz , türkce kaynak sikintili oldugu bulmak zor olabiliyor ama ingilizce onlarca makale var konu hakkinda.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Icke

wikipedia da bile konunun bilimseligi artik kabul görmektedir. Kisacasi reptilian istilasi , tek dünya düzeni, illuminati dernegi dünyada ontrol¨uele gecirme vs hepsi birbiri ile alakali olup konuyu yakindan arastrimayanlar ve bilmeyenler icin sacma olarak algilanabilir! ama zahmet edip en azindan videolara bir göz atin önemli mevkielre gelmis kisilerin gercekte insan olmayip kameranin ve isiginda etkisiyle gözlerindeki ve kafa taslarindaki degisimin aciga cikisini kendiniz görün..sansürsüz halleriyle..

Konuyu toparlarsak nordik, sirius ve andromedalilarin bu kötü niyetli variklar olarak ün salmis orionlular ve belki onlarin köleleri olarak anilan gri lerle savas halinde olduklari söylenmektedir! ilaveten andromedalilarin insanimsi varlikalr olmayip 12.boyutta olan en gelismis canlilar oldugu ama evrenin akisina müdale etmek istemedikelri icin direk olarak bu negatif varliklara müdahale etmedikleri dolayli olarak dünyayi koruduklari vs söylenmekte..Ama özellikle insanimsi varliklar gibi görünen nordikler ve vegalilarin bu negatif varliklara karsi insanlara destek olduklari koruduklari dillendirilmektedir..Nekadari dogru egri bilinmez ama youtube da  reptilian shapeshifting (yani sürüngenimsi sekildegistirme) yazarak seyredeceginiz onlarca video dan sonra sizde benim gibi birseyler döndügüne inanmaya baslayacaksiniz ki bilinclenmek önemlidir..sirf bunlari yazmak icin üye oldum esasinda siteye..umarim faydali bilgiler verebilmisimdir..

mahmutsakir

• Yeni Üye
  • *
  • 3
« Yanıtla #37 : Ekim 12, 2013, 12:49:08 ÖÖ »
Arkadaşlar tip tip uzaylı var diyorsunuz da? Bunlardan hangileri allah a iman ediyor? Bizim gibi müslüman dost bunu biliyor muyuz?

Gkhn87

• Yeni Üye
  • *
  • 8
« Yanıtla #38 : Aralık 03, 2013, 08:42:32 ÖÖ »
reptiller hakkında bir yazı ne akdarı dogrudur bılemem

http://www.gnoxis.com/reptilianlar-ve-d%C3%BCnya-y%C3%B6netimi-40571.html
« Son Düzenleme: Aralık 03, 2013, 08:44:26 ÖÖ Gönderen: Gkhn87 »

PleiadesErra

• Yeni Üye
  • *
  • 11
« Yanıtla #39 : Ağustos 20, 2014, 07:35:13 ÖS »
Varlık tipleri güzel şekilde açıklanmış.Draconian ların böyle durduklarına bakmayın isterlerse sizin şeklinize dahi çok kolay bürünebilirler :) çünkü istedikleri şekle girebilir hatta duvarlardan bile geçebilirler hem bedensel hem de enerji formunda varlıklardırlar :)

çiğdem

• Yeni Üye
  • *
  • 1
« Yanıtla #40 : Ekim 10, 2015, 09:20:22 ÖS »
Arkadaşlar,
Yukarı doğru kafası konik biçimde uzayan,kulakları gözükmeyen,gözü büyük,canlı  yeşil renkte ve telepatik anlaşan bir uzaylı türü duydunuz mu?

Weeking

• Yeni Üye
  • *
  • 17
« Yanıtla #41 : Kasım 03, 2015, 02:45:05 ÖS »
Nordic'ler bence oyuk dünya'dan yani Dünyamızın içinde binlerce yıldır yaşayan Irk'lardır. O yüzden nereden geldiklerini söylemek istemiyorlardır.

İnfinite Madness

• Moderator
  • Tam Üye
  • 1361
  • Butterfly Effect
« Yanıtla #42 : Kasım 09, 2015, 01:39:07 ÖS »
Andromedalılar dan başkasıyla karşılaştıkmı sanırım topuklamak en bantıklısı :)
Şeytanın muskası oyunalrın ustası kuru ağaç ve yaprakların uçması

bailo

• Yeni Üye
  • *
  • 36
« Yanıtla #43 : Haziran 24, 2016, 11:38:53 ÖÖ »

Pleiadesliler de kötü değildir diye düşünüyorum :)